5. Freerk Los

Freerk Los (1917-1992)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Freerk Los: (Leerdam 1917 - Den Haag 1992)

Freerk Los - Ingang Prinsenhof Delft en De Vlist kopen? Bied vanaf 90!

Freerk Los - Ingang Prinsenhof Delft en De Vlist

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd04-07-2021 om 19:33

TechniekEts
Afmetingen73 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst