5. Gabriel Godard

Gabriel Godard (1933)

1 aangeboden items / 46 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Gabriel GODARD

Schilder

Geboren in 1933 te Delouze, Frankrijk.

Godard begon in 1950 met het schilderen van vooral figuratieve werken, maar sinds 1986 is zijn werk puur abstract.

Exposities en prijzen:

Zijn werk is, naast in privecollecties in Europa, Amerika, Japan en Saudi Arabië, onder andere te vinden in het Musee d’Art Moderne de la Ville de Paris. Godard heeft verschillende prijzen gewonden en heeft exposities gehad in meerdere galleries in de Verenigde Staten en Europa.

Door: Arthur Brouwers

Gabriel Godard - Zeegezicht met bomen kopen? Bied vanaf 39!

Gabriel Godard - Zeegezicht met bomen

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd07-03-2021 om 19:55

TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst