5. Gerard Post Greve

Gerard Post Greve (1913-1990)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gerard Post-Greve (1913-1990) is een kleine meester die prachtige (impressionistische) schilderijen en aquarellen heeft gemaakt.Heeft ge_xposseerd in binnen- en buitenland en is vertegenwoordigd met werk in nationale en internationale collecties van bedrijven, instellingen en particulieren.

Gerard Post Greve - Franse boerderij kopen? Bied vanaf 32!

Gerard Post Greve - Franse boerderij

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

Eindtijd16-05-2021 om 20:14

TechniekAquarel
Afmetingen32.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst