5. Gerd van Dulmen

Gerd van Dulmen (1939)

3 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Gerd van DÜLMEN (Cloppenburg 1939)

Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Gerd van Dulmen - Zonder titel - ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!

Gerd van Dulmen - Zonder titel - ets - 1971

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925 kopen? Bied vanaf 50!

Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Gerd van Dulmen - Zonder titel - ets - 1971 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst doorpleuntje

Jaartal1971
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst