5. Guus Hendrix

Guus Hendrix (1923-2011)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Guus HENDRIX (Venlo 1923 - Amsterdam 2011)

Guus Hendrix - Jezus, geboeid en gekroond kopen? Bied vanaf 50!

Guus Hendrix - Jezus, geboeid en gekroond

Geplaatst doorpmcs

Eindtijd16-02-2021 om 22:24

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst