5. Hannah Kockx

Hannah Kockx (1943)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Hannah KOCKX (Voorschoten 1943)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Hannah Kockx - Sonnet: love, eye complaint, desire kopen? Bied vanaf 65!

Hannah Kockx - Sonnet: love, eye complaint, desire

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 22:33

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Hannah Kockx - to be or not to be kopen? Bied vanaf 75!

Hannah Kockx - to be or not to be

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-05-2021 om 19:31

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst