5. Hans Mulder

Hans Mulder (1926)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hans MULDER (Haarlem 1926)

Hans Mulder - Abstract. Kleurrijk. kopen? Bied vanaf 89!

Hans Mulder - Abstract. Kleurrijk.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd21-03-2021 om 22:08

Jaartal1961
TechniekGouache
Afmetingen33 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst