5. Harm Geling

Harm Geling (1956)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Harm GELING (1956)

Harm Geling - Hoofd kopen? Bied vanaf 35!

Harm Geling - Hoofd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd13-06-2021 om 21:22

Jaartal1998
TechniekAquarel
Afmetingen17 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout