5. Hein Janning

Hein Janning (1913-1980)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Hein JANNING (Schoonebeek 1913 - Workum 1980)

Hein Janning - Hein Janning.1914-1980.Winter met koek en zopie. kopen? Bied vanaf 150!

Hein Janning - Hein Janning.1914-1980.Winter met koek en zopie.

Geplaatst doorwammes

Eindtijd14-03-2021 om 19:24

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst