5. Helmert Richard Mulder

Helmert Richard Mulder (1923)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Helmert Richard MULDER (Utrecht 1923)

Helmert Richard Mulder - Aquarel | 'Zonder titel' | 1990 kopen? Bied vanaf 50!

Helmert Richard Mulder - Aquarel | 'Zonder titel' | 1990

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd13-03-2021 om 21:13

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout