5. Henk van den Berg

Henk van den Berg (1953)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Henk van den BERG (Wijchen 1953)

Henk van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Henk van den Berg - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 22:36

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst