5. Herman Rijkmans

Herman Rijkmans (1897-1982)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Geboren te Hoogeveen in 1897, overleden te Amsterdam in 1982Opgeleid in Amsterdam, Rotterdam en Parijs.Schilder van onder meer portretten en stillevens. Was lid van de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Herman Rijkmans - Weelderige Tuin kopen? Bied vanaf 35!

Herman Rijkmans - Weelderige Tuin

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 22:34

Afmetingen74 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst