5. Jan Bleys

Jan Bleys (1868-1952)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Jan BLEYS (Hoorn 1868- Amsterdam 1952) Heeft gewerkt in Amsterdam en Bergen

Jan Bleys - Portret van een Dame - Pastel op board (1920) kopen? Bied vanaf 85!

Jan Bleys - Portret van een Dame - Pastel op board (1920)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorXKR

Eindtijd06-02-2021 om 21:34

Jaartal1920
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst