5. Jan Cornelis Bander

Jan Cornelis Bander (1885-1956)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Jan Cornelis BANDER (Amsterdam 1885 - Edam 1956)

Jan Cornelis Bander - Lot van 4 werken - Landschappen en portret kopen? Bied vanaf 100!

Jan Cornelis Bander - Lot van 4 werken - Landschappen en portret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBazel20

Eindtijd11-05-2021 om 22:59

TechniekGouache
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst