5. Jan Hulswit

Jan Hulswit (1766-1822)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan HULSWIT (Amsterdam 1766 - Nieuwer-Amstel (Amstelveen) 1822)

Jan Hulswit - 1811, tekening, boerderij kopen? Bied vanaf 125!

Jan Hulswit - 1811, tekening, boerderij

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSkoander

Eindtijd25-07-2021 om 20:52

Jaartal1811
TechniekPotlood
Afmetingen30.50 cm x 38.60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst