5. Jan Maandag

Jan Maandag (1850-1932)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan MAANDAG (Vlissingen 1850 - Amsterdam 1932)

Jan Maandag was een Nederlandse decorschilder, aquarellist, schilder en tekenaar. Hij werd geboren in Vlissingen en was een leerling van Jan david Grootveld. Het landschap, maar met name het marine (als genre) waren zijn onderwerpen

Jan Maandag - 1850-1930 kopen? Bied vanaf 125!

Jan Maandag - 1850-1930

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:55

Jaartal1930
TechniekAquarel
Afmetingen9 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst