5. Jan van den Dobbelsteen

Jan van den Dobbelsteen (1954)

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Jan van den DOBBELSTEEN (Waalre 1954)

Dobbelsteen woont en werkt in Eindhoven en is een interdisciplinair kunstenaar die internationaal tentoonstellingen maakt, programma’s cureert en performances geeft. Hij heeft een eigen label, COSMIC VOLUME, waarop hij tal van werken, onder meer vinyl platen, CD’s, boeken en DVD’s heeft uitgebracht. In zijn kunst staat alles met alles in contact en in verband. Teken-en schilderkunst, sculptuur, geluid, muziek, de digitale multimediale werkwijze, installaties statisch zowel als bewegend, architektuur en openbare ruimte, beschouwer en kunstwerk, tot in het oneindige kunnen zich variaties ontwikkelen en interacties voordoen, binnenfluïde omgevingen, waarbij begrenzingen steeds verdacht zijn.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan van den Dobbelsteen - Orbital effect kopen? Bied vanaf 1!

Jan van den Dobbelsteen - Orbital effect

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Eindtijd09-08-2021 om 22:45

TechniekVaria
Afmetingen13 cm x 14 cm (h x b)

Jan van den Dobbelsteen - ingesealde litho kopen? Bied vanaf 85!

Jan van den Dobbelsteen - ingesealde litho

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 21:06

Jaartal1991
Afmetingen57 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst