5. Jiri Hilmar

Jiri Hilmar (1937)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jiri HILMAR (1937)

Jiri Hilmar - Gesigneerde zeefdruk - 1974 - 144/150 kopen? Bied vanaf 65!

Jiri Hilmar - Gesigneerde zeefdruk - 1974 - 144/150

Geplaatst doorin2art

Eindtijd21-07-2021 om 19:37

Jaartal1974
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst