5. Joan Bakker

Joan Bakker (1919-1999)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Joan BAKKER (Ossterblokker 1919 - 1999)

Joan Bakker - Kompositie kopen? Bied vanaf 100!

Joan Bakker - Kompositie

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd03-06-2021 om 22:22

Jaartal1973
TechniekGouache
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst