5. Joan Collette

Joan Collette (1889-1958)

1 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Johan Nicolaas COLLETTE werd in 1889 geboren in Delft en volgde de Rijksacademie in Amsterdam. Van 1915 tot 1924 woonde en werkte hij in Blaricum. Hij schilderde, tekende en maakte aquarellen en affiches. In 1924 verhuisde hij naar Roermond, waar hij als monumentaal vormgever in het atelier van Cuypers werkte. In rond veertig kerken leverde hij zijn bijdrage.In 1928 verhuisde hij naar Nijmegen waar hij bevriend raakte met Jan Toorop en zijn werkzaamheden op kerkelijk gebied voort kon zetten. Naast schilderijen maakte hij ook houtsneden en illustraties.

Joan Collette - C5091-6, Madonna met kind kopen? Bied vanaf 45!

Joan Collette - C5091-6, Madonna met kind

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 19:47

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst