5. Joel Kass

Joel Kass (1937)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Joel KAS (Warschau 1937)

Nederlands Pools

Joel Kass - 'Mia, de vogelaarster' kopen? Bied vanaf 395!

Joel Kass - 'Mia, de vogelaarster'

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd28-07-2021 om 21:22

Afmetingen30 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst