5. Johan Breuker

Johan Breuker (1942)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Johan BREUKER (Amsterdam 1942)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Johan Breuker - westland kopen? Bied vanaf 85!

Johan Breuker - westland

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd04-04-2021 om 22:19

Jaartal2015
TechniekHoutskool
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Breuker - de Dreef, Haarlem - Paviljoen Welgelegen - zeefdruk 2011- extra:boekje Paviljoen kopen? Bied vanaf 45!

Johan Breuker - de Dreef, Haarlem - Paviljoen Welgelegen - zeefdruk 2011- extra:boekje Paviljoen

Geplaatst doorMiles

Eindtijd15-04-2021 om 19:20

Jaartal2011
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst