5. Johan Jacobs

Johan Jacobs (1881-1955)

1 aangeboden items / 22 verkochte items

Johan JACOBS (Helmond 1881 - Helmond 1955)

Johan Jacobs - Originele jaren 20 Ets - Westertoren Jordaan Amsterdam - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Johan Jacobs - Originele jaren 20 Ets - Westertoren Jordaan Amsterdam - gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd21-02-2021 om 22:26

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst