5. Johannes Heinrich Maria Hubert Rennefeld

Johannes Heinrich Maria Hubert Rennefeld (1832-1877)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Johannes Heinrich Maria Hubert RENNEFELD (Neuss 1832 - Amsterdam 1877)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Johannes Heinrich Maria Hubert Rennefeld - JOZEF ISRAËLS - Waar blijft hij - kopen? Bied vanaf 30!

Johannes Heinrich Maria Hubert Rennefeld - JOZEF ISRAËLS - Waar blijft hij -

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Eindtijd12-05-2021 om 20:00

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen21.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst
Johannes Heinrich Maria Hubert Rennefeld - JOZEF ISRAËLS - Langs moeder's graf kopen? Bied vanaf 35!

Johannes Heinrich Maria Hubert Rennefeld - JOZEF ISRAËLS - Langs moeder's graf

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Eindtijd16-05-2021 om 10:00

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst