5. Johannes Hessel Brolsma

Johannes Hessel Brolsma (1909-1990)

4 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Johannes Hessel BROLSMA (Groningen 1909- Ede 1990) Hij studeerde aan de Kunst-Academie te AmsterdamHij kreeg les van, Jos Rovers, en Albert Hemelman.Schilder van landschappen, en stadsgezichten in een romantische , impressionistische styl.werkte en woonde o.a. in:Groningen, Groenlo, Bussum,Ede,en Amsterdam.ook aquarelleerde en tekenden hij.Werk van hem hangt in het Historisch Museum te Ede.Hij staat vermeld in "De Scheen" en de Akoun.

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Johannes Hessel Brolsma - aquarel van rivierlandschap - 21533 kopen? Bied vanaf 115!

Johannes Hessel Brolsma - aquarel van rivierlandschap - 21533

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Hessel Brolsma - Les 13 stilleven "Frotti" in olieverf - 21544 kopen? Bied vanaf 45!

Johannes Hessel Brolsma - Les 13 stilleven "Frotti" in olieverf - 21544

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543 kopen? Bied vanaf 65!

Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 27 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Johannes Hessel Brolsma - (1909-1990) kopen? Bied vanaf 175!

Johannes Hessel Brolsma - (1909-1990)

Geplaatst doorJantinus

Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst