5. Johannes Jacobus Kroon

Johannes Jacobus Kroon (1903-1985)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Johannes Jacobus KROON (Groningen 1903 - Rheden 1985)

Johannes Jacobus Kroon - Kerk Sint Vitus Bussum met sneeuw 1941 gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!

Johannes Jacobus Kroon - Kerk Sint Vitus Bussum met sneeuw 1941 gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd20-05-2021 om 21:40

Jaartal1941
TechniekPotlood
Afmetingen46.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst