5. Kees Admiraal

Kees Admiraal (1955)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Kees ADMIRAAL (Heiloo 1955)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 75!

Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd14-03-2021 om 22:20

Jaartal1998
Afmetingen34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 70!

Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd14-03-2021 om 22:25

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst