5. Kees Mandos

Kees Mandos (1913-2001)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Kees MANDOS (Tilburg 1913 - 2001)

Kees Mandos - Zij zijn weg (bevrijdingsprent met gedicht Anton van Duinkerken. kopen? Bied vanaf 55!

Kees Mandos - Zij zijn weg (bevrijdingsprent met gedicht Anton van Duinkerken.

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 22:30

Jaartal1945
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst