5. Lambertus de Jong

Lambertus de Jong (1919-2005)

1 aangeboden items / 61 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Lambertus de JONG

Schilder

Geboren te Amsterdam in 1919. Overleden in 2005

Opleiding: Autodidact

Woonde en werkte in Amsterdam

Om geld te verdienen werkte Bart de Jong als huisschilder in Rotterdam. In zijn vrije tijd schilderde hij in figuratieve stijl schilderijen met het landschap, het portret en zeegezicht als onderwerp. Deze schilderijen verkoopt hij aan handelaren. In haast volledige anonimiteit blijft Lambertus zijn gehele leven een eigen abstracte stijl ontwikkelen. Pas op negenzestig jarige leeftijd lijkt hij er klaar voor zijn ?geologisch abstracte? werk aan het publiek te tonen. Tot het einde van zijn leven blijft hij in deze stijl werken. Deze schilderijen lijken elementen van de natuur en de kosmos te tonen, die spiritueel ervaren kunnen worden.

Door: Arthur Brouwers

Lambertus de Jong - Landschap kopen? Bied vanaf 130!

Lambertus de Jong - Landschap

Geplaatst doorJorenDW

Eindtijd28-02-2021 om 21:00

Afmetingen71 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst