5. Laurens Jannis Braams

Laurens Jannis Braams (1913)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

Laurens BRAAMS werd geboren in 1913 (Den Haag) Hij studeerde 5 jaar aan de Akademie voor Beeldende Kunst in Den Haag. Hij was een leerling van Georges Hogerwaard en Henk Meijer. Zijn onderwerpen waren het landschap, stadsgezichten en het boerengenre. Hij was met name werkzaam in Oostkapelle en Veere. Hij was schilder, etser en tekenaar.

Laurens Jannis Braams - Kerktoren van Oostkapelle - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Laurens Jannis Braams - Kerktoren van Oostkapelle - Ets

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd17-08-2021 om 21:00

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst