5. Loek Frenk

Loek Frenk (1939)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Louis Frenk (Loek) geboren 12-04-'39 te Rotterdam. Beroep: beeldhouwer-schilder-tekenaar. Materiaal: brons-hout-gouache-oostindische inkt-olieverf. Technieken: pentekenen. Werk en Verblijf: Rotterdam. Opleiding 1957 Kunstvorming aan de Academie voor Beeldende kunst Rotterdam, 1957/1961. Lid van BBK Stichting Beeldrecht, RKS en CBK Rotterdam Presentatie Galerie SOK Rotterdam

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Loek Frenk - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Loek Frenk - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:08

Jaartal1971
Afmetingen61 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Loek Frenk - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:59

Jaartal1971
Afmetingen78 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst