5. Lon Pennock

Lon Pennock (1945-2020)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Lon PENNOCK (Den Haag 1945 - Den Haag 2020)

Lon Pennock - Zeefdruk - 2011 - Zeer goed - Oplage 50 ex. kopen? Bied vanaf 50!

Lon Pennock - Zeefdruk - 2011 - Zeer goed - Oplage 50 ex.

Geplaatst doorChors

Eindtijd20-07-2021 om 22:25

Jaartal2011
Afmetingen23.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst