5. Maarten Krabbe

Maarten Krabbe (1908-2005)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Maarten KRABBE (Laren 1908 - Amsterdam 2005)

Maarten Krabbe - Dorothea smeekt Don Quichotte om hulp kopen? Bied vanaf 25!

Maarten Krabbe - Dorothea smeekt Don Quichotte om hulp

Geplaatst doorGuusFroberg

Eindtijd07-08-2021 om 21:11

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst