5. Marianne Heemskerk

Marianne Heemskerk (1944)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marianne HEEMSKERK

GRAFICUS EN SCHILDER

Geboren te Amsterdam in 1944.

Opleiding:

Marianne Heemskerk volgde haar opleiding aan het Amsterdamse Instituut voor Kunstnijverheidonderwijs en was onder andere werkzaam in Amsterdam, Naarden en Dublin.

Door: Arthur Brouwers

Marianne Heemskerk - Stilleven II kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Heemskerk - Stilleven II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:36

Jaartal1980
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst