5. Marie Godest

Marie Godest (1971)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

1971 Frans/Nederlands

Frans Nederlands

Marie Godest - Stilleven kopen? Bied vanaf 60!

Marie Godest - Stilleven

Geplaatst doorAnneVanDijk71

Eindtijd25-07-2021 om 22:38

Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam