5. Mariken Oltheten

Mariken Oltheten (1958)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Mariken OLTHETEN (Leiden 1958)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Mariken Oltheten - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Mariken Oltheten - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 15:37

Jaartal1995
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 21:49

Jaartal1995
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst