5. Mario Fattori

Mario Fattori (1930-2012)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Mario FATTORI (1930 - 2012)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Mario Fattori - Vita Toscana kopen? Bied vanaf 49!

Mario Fattori - Vita Toscana

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd14-07-2021 om 21:55

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mario Fattori - Schapenstal kopen? Bied vanaf 90!

Mario Fattori - Schapenstal

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd17-07-2021 om 19:58

Afmetingen86 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst