5. Marius Quee

Marius Quee (1936)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Marius Quee

Ruimtelijke Constructies, Graficus, Tekenaar

Geboren te Den Haag in 1936,

Wordt gerekend tot de Haagse Constructivisten.

Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag,

Enkele Exposities/Opdrachten:

Ramen Raadzaal Zoetermeer

Kunsttoepassing Strafinrichting Hoogeveen

Kinetische Kunst, Omoordseweg Rotterdam

Stedelijk Museum Amsterdam

Provinciehuis Zuid Holland

Marius Quee - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Marius Quee - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-06-2021 om 22:57

Jaartal1992
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst