5. Martien de Kler

Martien de Kler (1943-2016)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

Martien de KLER

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Martien de Kler - 'Stoel mallen tegen elkaar in' - Olieverf ca. 1980 kopen? Bied vanaf 450!

Martien de Kler - 'Stoel mallen tegen elkaar in' - Olieverf ca. 1980

Geplaatst doorObe

Eindtijd21-04-2021 om 21:15

Afmetingen117 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martien de Kler - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Martien de Kler - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:49

Jaartal1972
Afmetingen80 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst