5. Nic Blans (jr.)

Nic Blans (jr.) (1943)

1 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Nic BLANS (jr.), 1943.

Nic Blans (jr.) - acryl op doek: Slightly middle European - 1994 kopen? Bied vanaf 150!

Nic Blans (jr.) - acryl op doek: Slightly middle European - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 21:41

Jaartal1994
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst