5. Niek Hiemstra

Niek Hiemstra (1932-2013)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Niek HIEMSTRA (Voorburg 1932 - Oost-Kaap (prov.) 2013)

Niek Hiemstra - Elswout op zondag, Overveen. kopen? Bied vanaf 75!

Niek Hiemstra - Elswout op zondag, Overveen.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd28-02-2021 om 22:50

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst