5. Nino Calos

Nino Calos (1926-1990)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Nino CALOS (Messina, Italië, 1926 - Parijs, 1990)

Nino Calos ging naar de kunstacademie in Venetië en studeerde Wijsbegeerte aan de universiteit van Messina. Zijn werk kan gerekend worden tot de 'lumino-kinetic art'-stroming, ofwel kinetische lichtkunst. Het werk van Calos is onder meer te vinden in de collecties van het Centre Pompidou in Parijs, de Galleria Nazionale d'arte in Rome en Museum Boijmans van Beuningen in Rotterdam.

Italiaans

Nino Calos - Sfera mobile kopen? Bied vanaf 50!

Nino Calos - Sfera mobile

Geplaatst doorSandro

Eindtijd22-06-2021 om 22:46

Jaartal1973
Afmetingen49.7 cm x 64.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst