5. Otto Hetterscheid

Otto Hetterscheid (1927-2010)

2 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Otto Hetterscheid

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Otto Hetterscheid - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 195!

Otto Hetterscheid - zonder titel maar met lijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-06-2021 om 21:41

Jaartal1994
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Otto Hetterscheid - gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1986 kopen? Bied vanaf 175!

Otto Hetterscheid - gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1986

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd01-08-2021 om 21:12

Jaartal1986
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst