5. Paul Basart

Paul Basart (1939)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Paul BASART (Rotterdam 1939)

Paul Basart - de droom van de uitvinder kopen? Bied vanaf 100!

Paul Basart - de droom van de uitvinder

Geplaatst doormanl

Eindtijd01-04-2021 om 22:41

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst