5. Pierre Daems

Pierre Daems (1911-1982)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Pierre DAEMS (Maastricht 1911 - Maastricht 1982)

Pierre Daems - Portret kopen? Bied vanaf 25!

Pierre Daems - Portret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAnnaKonings

Eindtijd27-04-2021 om 22:47

Jaartal1986
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst