5. Pieter Haan

Pieter Haan (1926-2015)

2 aangeboden items / 171 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Pieter HAAN (Dordrecht 1926 - Dordrecht, 2015), pseudoniem van Pieter Hardenbol

Lid van Pictura te Dordrecht. Werkte tot 1960 impressionistisch en daarna gaan schilderen in een abstract expressionistische stijl. Kreeg les van B.L. Noltee en G. Brugman Sr.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Pieter Haan - Twee figuren kopen? Bied vanaf 10!

Pieter Haan - Twee figuren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorWalterLeendertse

Eindtijd04-07-2021 om 21:57

TechniekStift
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst

Pieter Haan - Twee figuren

Tekening / Aquarel

Eindtijd04-07-2021 om 22:04

TechniekStift
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst