5. Pieter Hofman

Pieter Hofman (1885-1965)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Pieter HOFMAN (Teteringen 1885 - Den Haag 1965)

Pieter Hofman - Stadspoort kopen? Bied vanaf 18!

Pieter Hofman - Stadspoort

Geplaatst doorJansonius

Eindtijd25-07-2021 om 20:24

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst