5. Roel Jonges

Roel Jonges (1945-2005)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Roel JONGES (Zwolle 1945 - Den Haag 2005)

Gaf les aan de Vrije Academie in Den Haag. Hij volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag. Hij was een leerling van o.a. Rein Draaijer en Winnifred Bastiaan. Roel Jonges was lid van Pulchri en de Haagsche Kunstkring.

Roel Jonges - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 80!

Roel Jonges - Kleurenlitho z.t.

Geplaatst doorDrost260

Eindtijd14-07-2021 om 19:09

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst