5. Rudolph Belling

Rudolph Belling

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Rudolph BELLING

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Rudolph Belling - Entwurf für eine Plastik - Lithographie - 1967 kopen? Bied vanaf 125!

Rudolph Belling - Entwurf für eine Plastik - Lithographie - 1967

Geplaatst doorfwvanhelden

Eindtijd30-05-2021 om 22:10

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudolph Belling - Ruhender - Lithographie - 1967 kopen? Bied vanaf 125!

Rudolph Belling - Ruhender - Lithographie - 1967

Geplaatst doorfwvanhelden

Eindtijd30-05-2021 om 22:13

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst