5. Saad Ali

Saad Ali (1953)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

SAAD ALI - geboren in 1953, Diwania, Irak, studeerde in Florence en Perugia aan de Academie voor Schone Kunsten, waarna hij 12 jaar in Italië werkte en exposeerde. In 1985 kwam hij naar Nederland. Hij woonde en werkte hier in Utrecht en Amsterdam. In 1999 en verhuisde Saad Ali naar Bourgondië in Frankrijk. Hier heeft hij nog steeds zijn Franse studio maar sinds 2005 woont en werkt hij in het Spaanse Valencia.

Saad Al is met name bekend geworden door zijn schilderijen vol passie en ingetogen warme liefde die gedachten oproepen aan taferelen uit 1001 nacht. Een veel voorkomend thema in zijn schilderijen is de Baab al- Faradj, de poort van Hoop, een oud Arabisch symbool van de ingang naar het paradijs. Dikwijls zijn Saad's schilderijen gemaakt op oudere panelen en deuren.

Irakees Nederlands

Saad Ali - C5135-D8, Twee figuren (ZT) kopen? Bied vanaf 75!

Saad Ali - C5135-D8, Twee figuren (ZT)

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd20-07-2021 om 20:07

TechniekLitho
Afmetingen42.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst